Jakie srebrne kolczyki wybrać?

Jeśli chcesz kupić srebrne kolczyki, koniecznie sprawdź www.srebrnekolczyki.pl.

Jednymi z najczęściej nabywanych przez panie akcesoriów są bez wątpienia srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą okoliczność – niezwykle huczną i w luźniejszym stylu. Sprawdźmy w czym leży sekret, że są tak popularne, a także w jakich salonach możemy je znaleźć.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze rodzaje

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozlicznych rodzajach. Najpopularniejsze są delikatne sztyfty, które sprawdzą się na każdą okazję, są dyskretne, a równocześnie szykowne. Równie popularne są wiszące kolczyki, które pięknie podkreślają sylwetkę. Są wysadzane naturalnymi kamieniami albo zupełnie proste. Akcesoria wykonane ze srebra nie wywołują uczuleń uszu, co niejednokrotnie ma miejsce w przypadku biżuterii z tworzyw sztucznych. Najbardziej oryginalne kolczyki uzyskano techniką matowienia, więc wybierając je sprawdźmy próbę oraz technologię ich produkcji.

Jak pielęgnować srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki stale prezentowały się perfekcyjnie, musimy dokładnie je czyścić i systematycznie usuwać wszelkie zabrudzenia. Należy odkurzać je regularnie miękką szmatką wykonaną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalne specyfiki pielęgnujące, a przeznaczone na wyjątkowe wydarzenia kolczyki chować w szczelnych pokrowcach. Nie sprawdzajmy natomiast domowych metod polerowania, typu szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Takie środki mocno niszczą delikatną powłokę srebra.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Najlepszy wybór biżuterii jest na pewno w e-sklepach, które proponują ekspresowe doręczenie i atrakcyjne wyprzedaże. Ponadto zakupy online to niebywała wygoda, którą na pewno docenią przede wszystkim zabiegane kobiety.