Niezawodne serwonapędy i silniki prądu stałego – kto je dystrybuuje?

Dostawca serwonapędów - zobaczcie co może wam zaoferować.

Powszechne stosowanie robotyki w najróżniejszych gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, zmusza do poszukiwania odpowiednich rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Warszawska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi dokładne układy napędowe i sterowniki serwo od najlepszych globalnych wytwórców.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty Harmonic Drive i inne

Istniejąca od ponad 15 lat na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników DC, przekładni falowych i planetarnych oraz motoreduktorów (DC, BLDC i AC) wytwarzanych z surowców najwyższej jakości przez najlepszych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne niewielkie serwonapędy cechujące się ogromną solidnością oraz żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy są wykorzystywane m.in. w produkcji wyposażenia medycznego, robotów przemysłowych czy frezarek, a z racji możliwości ich użytkowania w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w kriogenice, lotnictwie oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością i szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Z kolei napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD bardzo dobrze pracują w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, wysokiej wilgotności (nawet do 90%), a także przy ekspozycji na silne drgania i wstrząsy mechaniczne.

Firma Ultra Robotics dostarcza również rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp oraz Positec.

Adres:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]